✓ Възстановено плащане с кредитна карта — сигурно пазаруване чрез Privacy Shield

CJC-1295 без DAC

✅ Подкрепя сигналите за растеж
✅ Подобрява метаболитната регулация
✅ Спомага за регенерацията на тъканите
✅ Подобрява възстановителните пътища
✅ Подсилва хормоналния баланс

CJC-1295 с DAC съдържа синтетично пептидно съединение.

SKU: N/A Категория: Етикет:

Медицински преглед от Morgan Ellis — Фармацевтичен изследовател · 8 години опит  · Последен преглед: май 2026 г.

Купувайте повече, спестявайте повече Цена на флакон
Изберете сила, за да видите цените на опаковките.
Шифровано плащане
Криптовалути - 10% отстъпка
Дискретна доставка по целия свят
1,400+ клиенти · 50+ държави
BAC Water
💪 Ще ви трябва BAC Water за реконституиране на този пептид
Бактериостатична вода за инжекции — необходима за разтваряне на лиофилизирания пептиден прах в инжекционен разтвор. Една флакон от 10 мл може да реконституира множество пептидни флакони.
Добави BAC Water (10 мл × 10 флакона, 50.00 щ.д.) →
Вече имате BAC Water? Пропуснете това. Нужен е друг размер? Виж всички размери →

Бърз отговор — Какво е CJC-1295 без DAC?

CJC-1295 без DAC (наричан още Mod GRF 1-29) е синтетичен модифициран аналог на GHRH (1-29) с кратък плазмен полуживот от ~30 минути. За разлика от версията с DAC, той няма албумин-свързваща връзка, което води до пулсиращ вместо продължителен GH сигнал. Този кинетичен профил го прави предпочитаният изследователски инструмент, когато времето на пулса е от значение. Доставя се във флакони с лиофилизиран продукт от 2 mg до 10 mg само за лабораторни изследвания.

Какво получавате с MedsBase: Пептиди за изследвания в лиофилизирана форма · HPLC ≥99% чистота (сертификат за анализ при поискване) · Дискретна опаковка, стабилна на температура · Международен куриер за пептиди · Над 1,400 потвърдени отзива от клиенти

📦 Всяка поръчка е покрита от нашата Политика за повторна изпратка — ако вашата пратка не пристигне в рамките на 20 работни дни, ние я изпращаме отново.

СпецификацияДетайл
CAS номер863288-34-0 (родителска) · 446262-90-4 (широко цитирана форма Mod-GRF 1–29)
Молекулна формулаC152H252N44O42
Молекулно тегло3367.92 Da
ПоследователностD-Ala-Tyr-Asp-Ala-Ile-Phe-Thr-Gln-Ser-Tyr-Arg-Lys-Val-Leu-Ala-Gln-Leu-Ser-Ala-Arg-Lys-Leu-Leu-Gln-Asp-Ile-Leu-Ser-Arg-NH2 (Mod-GRF 1–29, без DAC линкер)
ФормаЛиофилизиран прах (или както е доставен)
Чистота≥99% (HPLC проверено, сертификат за анализ по заявка)
СъхранениеЛиофилизиран: 2–8 °C (хладилник) за работен запас; −20 °C за дългосрочно съхранение на неотворени флакони. Рекоституиран: 2–8 °C, използвайте в рамките на ~30 дни. Защитавайте от светлина. Не замразявайте и размразявайте рекоституирания разтвор.
РазтворимостБактериостатична вода (препоръчителна) или стерилна вода за по-кратки периоди на употреба
За изследователска употребаСамо за лабораторни изследвания. Не за диагностична или терапевтична употреба при хора или животни.

Какво е CJC-1295 без DAC?

CJC-1295 без DAC (обикновено наричан Mod GRF 1-29 или просто тетразаместен GRF 1-29) е синтетичен 30-аминокиселинен аналог на хормона за освобождаване на растежен хормон. Той споделя същата основна пептидна последователност като CJC-1295 с DAC — четири аминокиселинни замествания в естествената GHRH (1-29) последователност осигуряват устойчивост към DPP-IV разцепване — но липсва модификацията за свързване с албумин DAC което удължава полуживота във версията “с DAC”.

Практическият резултат от липсата на DAC: полуживотът в плазмата остава в диапазона от минути до часове (~30 минути) вместо дни. Протоколите за изследване следователно използват множество дневни инжекции (обикновено 2–3 пъти) за поддържане на GHRH сигнала, вместо седмичното дозиране на версията с DAC. Това имитира краткия, пулсиращ профил на ендогенния GHRH и е предпочитаният изследователски инструмент, когато времето на пулса е важно — особено в протоколи, изследващи физиологичната пулсативност на GH заедно с агонисти на грелин-рецептора като ипаморелин.

Молекулно тегло приблизително 3,367 Da. Доставя се като високочист лиофилизиран прах за реконституиране с бактериостатична вода. CJC-1295 без DAC е само за лабораторни изследвания и не е предназначен за човешка или ветеринарна диагностика или терапия. За механизъм, изследователски контекст и протоколи за комбиниране вижте нашата Ръководство за изследване на Ипаморелин & CJC-1295.

Механизъм на действие — Пулсиращ GHRH сигнализиране

Mod GRF 1-29 действа чрез същия хипофизен GHRH рецепторен път като естествения GHRH, но с кинетичен профил, който го отличава както от естествения GHRH, така и от DAC версията:

  • Агонизъм на GHRH рецептора — CJC-1295 без DAC се свързва с GHRH рецепторите в хипофизните соматотрофи, стимулирайки синтеза и освобождаването на растежен хормон. Аминокиселинните замествания го правят устойчив на DPP-IV деградация, което осигурява по-дълга активност в сравнение с естествения GHRH (който трае само няколко минути), но все още в диапазона на кратък полуживот от 30 минути.
  • Кратки, пулсиращи кинетики — поради липсата на албуминова връзка, нивата в плазмата се повишават и намаляват в срок, съответстващ на естествената пулсираща архитектура на GH в тялото. Това е критичната механична разлика от DAC версията, която създава продължително непулсиращо повишение.
  • Синергия с GHRP чрез паралелен рецептор — съвместното прилагане с пептид, освобождаващ растежен хормон, като ипаморелин (действащ върху паралелния грелин-рецепторен път) произвежда GH пулсове, значително по-големи от тези на всеки от съединенията поотделно. Версията с кратък полуживот често се предпочита за това комбинирано изследване, тъй като и двата пептида могат да бъдат синхронизирани за усилване в един и същ пулс.

Изследователното значение: Mod GRF 1-29 е инструментът на избор, когато изследователският въпрос включва физиологично пулсираща GH сигнализация. DAC версията се предпочита, когато въпросът включва продължително повишение на GH/IGF-1. Същото пептидно семейство; фундаментално различна фармакокинетика.

Публикувани изследователски приложения

CJC-1295 без DAC се използва в лабораторни изследователски контексти, които изследват:

  • Пулсиращо освобождаване на GH — физиологични изследвания на GH пулсове, съответстващи на кинетиката на естествения GHRH
  • Комбиниране с Ipamorelin — каноничната комбинация за изследвания на GHRH + GHRP, често използваща варианта с кратък полуживот за синхронизиране на пулсовете
  • Изследвания на телесния състав — изследвания на мускулна маса, IGF-1 отговор и телесен състав при модулационни изследвания на пулсираща GH-ос
  • Архитектура на съня — дозиране преди сън, съобразено с изследвания на ендогенния нощен GH-вълнов изблик
  • Изследвания на възстановяването — протоколи за възстановяване на скелетните мускули в комбинация с BPC-157 и TB-500 за изследвания на съединителната тъкан и мускулите
  • Сравнителни кинетични изследвания — паралелно с CJC-1295 с DAC за изолиране на ефекта на албуминовата връзка върху сигнализирането на GH-ос
  • Сравнения на GHRH аналоги — заедно с серморелин и тесаморелин за изследвания в областта на кръстосаната аналогична фармакология

За по-широк контекст относно пептидите по оста на растежния хормон вижте каталог с изследователски пептиди.

Налични дози и концентрации

MedsBase предлага CJC-1295 без DAC в следните лиофилизирани разфасовки:

Сила на флаконаТипично приложениеРазмери на опаковките
2 mgПилотно дозиране, титруване или кратки протоколи10 или 20 флакона
5 mgСтандартна изследователска сила — поддържа приблизително 50 администрации при 100 mcg10 или 20 флакона
10 mgРазширени протоколи, многократно дневно дозиране, най-ниска цена на mg10 или 20 флакона

Тъй като Mod GRF 1-29 обикновено се дозира 2–3 пъти дневно при 100–200 mcg на администрация, флакон от 5 mg поддържа 2–3 седмици изследователска употреба. Всички концентрации се доставят като лиофилизиран прах с HPLC чистота 99%+.

Как се сравнява — CJC-1295 без DAC срещу с DAC и срещу Ipamorelin

Трите пептида по оста на растежния хормон се различават значително по рецептор, полуживот и характеристики на комбиниране:

КритерийCJC-1295 без DACCJC-1295 с DACИпаморелин
КласАналог на GHRH (кратък полуживот)Аналог на GHRH (удължен полуживот)GHRP (рецептор на грелин)
Период на полуразпад~30 минути~7 дни (свързано с албумин)~2 часа
GH профилПулсиращ, физиологиченПродължително повишениеПулсиращ изблик
Типична доза100–200 mcg, 2–3 пъти дневно1–2 mg седмично200–300 mcg, 2–3 пъти дневно
Идеално за изследователски целиИзследване на пулсови интервали, комбиниране на едновременни пулсовеИзследване на продължително IGF-1 нивоКанонично съчетаване с CJC-1295

Пълно сравнение на протоколите в нашата Ръководство за изследване на Ipamorelin + CJC-1295.

Съхранение и реконституиране

Преди реконституиране: съхранявайте лиофилизирани флакони в хладилник при 2–8°C в оригиналната опаковка, стабилни до 36 месеца. Избягвайте цикъл замразяване-размразяване на праха.

Процедура за реконституиране: инжектирайте бактериостатична вода по страничната стена на пептидния флакон според горната таблица. Разбъркайте леко — не не разклащайте — и изчакайте 5–10 минути за пълно разтваряне. Разтворът трябва да е прозрачен и безцветен.

След реконституиране: съхранявайте в хладилник при 2–8°C и използвайте в рамките на 30 дни. Не замразявайте реконституирания разтвор.

Често задавани въпроси

За какво се използва CJC-1295 без DAC в изследванията?

CJC-1295 без DAC (Mod GRF 1-29) се използва в лабораторни изследвания за изследване на пулсиращо освобождаване на растежен хормон, фармакология на GHRH рецепторите, кинетика на IGF-1 отговора, архитектура на съня, телесен състав и синергично комбиниране с GHRP пептиди като ипаморелин. Той е не одобрен от FDA и се продава тук строго за лабораторни изследвания.

Каква е разликата между CJC-1295 с DAC и без DAC?

И двете версии споделят една и съща основна модифицирана GHRH (1-29) последователност. Версията “с DAC” има малеимидна група, която се свързва ковалентно със серумен албумин, удължавайки плазмения полуживот от ~30 минути до ~7 дни. Версията “без DAC” няма тази връзка и запазва краткия полуживот, необходим за пулсиращи изследователски протоколи. Изборът зависи от това дали изследователският въпрос изисква продължителна или пулсираща GHRH сигнализация.

Каква е типичната изследователска доза?

Публикуваните преклинични протоколи обикновено използват 100–200 mcg на доза, 2–3 пъти дневно. Флакон от 5 mg, реконституиран с 2.0 mL бактериостатична вода, дава 2.5 mg/mL — 4 деления на U-100 спринцовка доставят 100 mcg.

CJC-1295 без DAC одобрен ли е от FDA?

Не. Нито версията с DAC, нито тази без DAC на CJC-1295 са получили одобрение от FDA, EMA или какъвто и да е регулаторен орган. Оригиналната разработка на ConjuChem беше прекратена. Целият CJC-1295, продаван от доставчици само за изследователски цели, е предназначен само за лабораторни изследвания.

Защо да избера “без DAC” вместо “с DAC” в изследванията?

“Без DAC” е за предпочитане, когато изследователският въпрос включва пулсираща физиологична GH сигнализация, комбиниране на едновременни пулсове с ипаморелин (и двата пептида се прилагат едновременно) или изследване на архитектурата на съня, където дозирането преди сън трябва да съвпада с естествения нощен GH връх. “С DAC” е за предпочитане за изследвания на продължително повишаване на IGF-1 и по-опростено седмично дозиране.

Как трябва да се съхранява CJC-1295 без DAC?

Лиофилизирани флакони: съхраняват се в хладилник при 2–8°C в оригиналната опаковка, стабилни до 36 месеца. Рекоституираният разтвор: съхранява се в хладилник при 2–8°C, използвайте в рамките на 30 дни. Не замразявайте рекоституирания разтвор.

Как да реконституирам CJC-1295 без DAC?

Следвайте горната таблица за реконституиране. Добавете бактериостатична вода по стената на флакона, разбъркайте леко и оставете 5–10 минути за пълно разтваряне. Не не разклащайте.

Мога ли да комбинирам CJC-1295 без DAC с ipamorelin?

Да — това е стандартната комбинация за изследване на GH-оста при пулсираща сигнализация. И двата пептида обикновено се прилагат заедно 2–3 пъти дневно; кратките им полуживоти са синхронизирани, така че всяка доза произвежда синергичен пулс на GH освобождаване. Вижте нашия ръководство за изследване на стека.

Какви дози предлага MedsBase?

MedsBase предлага CJC-1295 без DAC във флакони с лиофилизиран прах от 2 mg, 5 mg и 10 mg. Всяка сила е налична в опаковки от 10 или 20 флакона. Всички флакони са с чистота над 99% чрез HPLC и се предоставя сертификат за анализ по желание.

Предизвиква ли CJC-1295 без DAC странични ефекти при изследвания?

Публикуваните преклинични изследвания съобщават за разумен профил на безопасност при типични изследователски дози. Най-често докладваното наблюдение е преходно зачервяване на мястото на инжектиране. Дългосрочни данни за безопасност при хора не са налични. Тъй като пулсиращата кинетика е по-близка до естествената GHRH в сравнение с версията с DAC, някои изследователи смятат тази форма за по-физиологично съобразена.

Какъв е полуживота на CJC-1295 без DAC?

CJC-1295 без DAC (Модифициран GRF(1-29)) има плазмен полуживот от приблизително 30 минути — удължен в сравнение с ~7 минути на естествената GHRH(1-29) благодарение на четири аминокиселинни замествания, които предпазват от ензимна деградация. Този умерен полуживот създава пулсиращ модел на освобождаване на GH, което го прави по-физиологично подобен на ендогенната GHRH сигнализация в сравнение с формата с DAC, който действа по-дълго.

Защо да изберете CJC-1295 без DAC вместо версията с DAC?

CJC-1295 без DAC запазва пулсиращ модел на секреция на GH, подобен на естествената GHRH физиология. Изследователските протоколи, които приоритизират физиологичната пулсираща активност — особено при комбиниране с GHRP като Ipamorelin — обикновено използват формата без DAC. Версията с DAC се предпочита при изследвания, изискващи максимална площ под кривата на GH с по-рядко прилагане.

Мога ли да поръчам CJC-1295 без DAC за международна доставка?

Да. MedsBase изпраща CJC-1295 без DAC по целия свят от нашата специализирана мрежа за доставка на пептиди. Поръчките, съдържащи само пептиди, се квалифицират за нашата самостоятелна услуга за доставка на пептиди. Поръчките се изпращат в терморегулирана опаковка с пълно проследяване.

Други пептиди за изследвания на възстановяване и производителност

  • BPC-157 — Съединение за защита на тялото — изследвания на възстановяване на сухожилия, лигаменти и червата
  • TB-500 — Фрагмент от тимозин бета-4 — изследвания на възстановяване на меки тъкани и кръвоносни съдове
  • Ипаморелин — Селективен агонист на грелин — чист импулс на растежен хормон без кортизол/пролактин
  • CJC-1295 с DAC — GHRH аналог с удължен период на полуразпад
  • GHK-Cu — Меден пептид — изследвания на регенерация на кожа и съединителна тъкан

Допълнителна информация

📖 Научете изследванията зад този пептид

Прочетете нашия пълен доказателно базиран наръчник: Ипаморелин & CJC-1295 — механизъм, комбиниране и протоколи. Обхваща пулсатилна срещу устойчива фармакология на GHRH, кинетични разлики между DAC и без DAC, канонични протоколи за стекиране, реконституиране и бележки за безопасност.

Още опции в Пептиди

Класирани според скорошния обем на поръчки в MedsBase — какво избират други клиенти в тази категория.

Сила

2 mg, 5 mg, 10 mg

Количество

10 флакона, 20 флакона, 30 флакона

Отзиви

Все още няма отзиви

Добавете отзив
CJC-1295 without DAC CJC-1295 без DAC
Рейтинг*
0/5
* Рейтингът е задължителен
* Отговорът е задължителен
Вашият отзив
* Отзивът е задължителен
Име
* Името е задължително
Добавете снимки или видео към вашия отзив

Въпроси и отговори

Задайте въпрос
CJC-1295 without DAC CJC-1295 без DAC
Вашият въпрос
* Въпросът е задължителен
Име
* Името е задължително
Все още няма въпроси